Правила Поставити запитання Зв'язок з адміністратором сайту
Сортировать: дате вопроса | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Інформація до запитання
  • Переглядів: 27
  • Запитує: Pashitto
5-05-2016

Несправедливість! Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Доброго  дня. Пишу з надією що ще є добросовісні люди. Скажіть будь ласка чому у нас так не справедливо поводяться з людьми не дають наші копійки нашим дітям. Казначейства України перерахувало допомогу при народжені дитини ще у квітні  кошти вже є у місцевому совбезі робочі дні з 3-6 то чому вони не роблять перерахунок батьками а сьогодні сказали що після 9 можливо цих нещасних 1000 грн дуже потрібні дитині. Як так можна? Якщо людина робить прострочКу по кредиту один день то будуть надзванювати цілий день а тут можна не платити добре що собі всі зарплати хороші поробили а ти нещасних 1000 не отримуєш. Згідно закону вони повині одразу перераховувати ці совбези гроші а не через 2 тижні .

Інформація до запитання
29-04-2016

Маршрутки Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

И еще один вопрос по поводу маршрутных т/с!!! Было бы очень удобно и доступно для людей, номер маршрутки указывать не только впереди, или сбоку, но и сзади, что особенно важно, когда человек идет, а маршрутка отъезжает, и ты не успеваешт увидеть ее номер хотя б сбоку!?

Інформація до запитання
  • Переглядів: 34
  • Запитує: Alcatras
25-03-2016

№15 Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Добрий день. Скажіть, будь ласка, до якої години повинні їздити маршрутки № 15.

Чому після 19:00 вже не можна зустріти жодної маршрутки на її кінцевій зупинці біля МРЕВ? В тому районі знаходяться декілька підприємств, працівники яких, працюють в декілька змін. Чим людям добиратися додому, якщо маршрутки не ходять, а до зупинки, де можна скористатися іншим маршрутом, не дуже і близько.

Коли в нашому місті вже зникне проблема маршруток???? Чому постійно потрібно ВИПРОШУВАТИ своє право на належне користування громадським транспортом???? Чому перевізники працюють як хочуть вони, а не так як вони обов"язані це робити????

І, будь ласка, не потрібно  про те, що їх робочий день починається  5 ранку. Це ваші і їхні проблеми. Чому вони не можуть працювати позмінно?????

 

Дякую за розуміння. 

 

Інформація до запитання
25-03-2016

Податок з нерухомості Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Доброго дня! Мене цікавить така інформація: з 01.01.2016 змінилася система опадкування нерухомості житлової та нежитлової, знаю, що тепер базу (від 60кв.м) та відсоток (0-3%) податку від мінімальної заробітної плати, встановлює міська рада. Питання: яку базу та ставку податку від мін зароб платні за кв. м, встановила на 2016 рік Кам'янець-Подільська міська рада для фізичних осіб по житловій нерухомості.

Інформація до запитання
  • Переглядів: 26
  • Запитує: oleg_z14
21-03-2016

ЯК ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІЛЬНУ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В МІСТІ ПІД ЗАБУДОВУ??? Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Доброго дня! На скільки я знаю кожен громадянин України згідно з Земельним кодексом України має право на земельну ділянку яка знаходиться у державній чи комунальної власності. Скажіть будь-ласка, хто може надати мені інформацію про наявність земель державної або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані та передані під забудову громадянину. Яка процедура їх оформлення??? Дякую! 

Інформація до запитання
7-03-2016

Цирки-шапито с животными в городе. Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Запретите пожалуйста выступления цирков-шапито где выступают животные!! Эти дивотные страдают в клетках, побоем...Их морят голодом, что бы сломить волю животного, что бы он выступал...Ситуация ненормальная и мы не хотим, что бы такие " развлечения" на страданиях животных имели место быть!

 

В цивилизованном мире запрещают такие цирки!! Запретите их хотябы на городском уровне!!!

По тому как в стране относятся к животным можно многое сказать о людях, проживающих в этой стране! Покажите добрый пример остальным администрациям!! Будьте людьми с сердцем!

Спасибо

Інформація до запитання
  • Переглядів: 43
  • Запитує: admin
7-03-2016

кадастровий номер Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

чи отримував кадастровий номер Ващук Олексій Ігорович?

Інформація до запитання
  • Переглядів: 36
  • Запитує: maidach
29-02-2016

Про субсидію Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Доброго дня! Прошу надати відповідь, як так, що мені призначено субсидію, зокрема мова йде про оплату електроенергії, встановлено, мабуть по нормативам, 180 квт і я кожен місяць, так як вказано,  сплачував 31,71 грн, а решту 51,18 грн сплачувалось по субсидіям. В результаті цих діянь, як повідомив мені інженер по збуту електроенергії, сума цих платежів не покриває вартість 180 квт і ввело мене,як абонента в борг 25,83 грн щомісячно. Питання, в тім, що я в місті не одинотримувач субсидій і мешканці хотіли, мабуть, знати, як правильно сплачувати за електроенергію, може в енергозбиті не такі тарифи,як у відділі субсидій? Хто компесує недоплоченні кошти і як бути в подальшому, щоб, ще не прйшлось палити свічки в квартирі? Зазделегіть вдячний. 

Інформація до запитання
  • Переглядів: 40
  • Запитує: tanyadacii
17-02-2016

Щодо графіків нічних маршруток Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Доброго дня! Хочу звернутися до вас сприводу питання відкогегувати розклад руху маршруту №4, тобто перенести виїзд маршрутки від пологового будинку хочаб на 10 хвилин, щоб маршрутка відїжджала не в 22:00, а в 22:10. Причиною є те, що ми (працівники м-ну "Мрія") з задоволенням би їхали маршруткою, але магазин працює до 22:00, тому 1-й маршрут нам не підходить, а чекати цілу годину наступної невигідно. Прошу з розумінням віднестися до мого запитання. Дякую!

Інформація до запитання
  • Переглядів: 56
  • Запитує: Fire
13-02-2016

Як виконується закон про декомунізацію? Відповідь є!Відповідь надано.

Категорія: Без категории

Вопрос

Доброго дня шановна владо. 

 

Кам'янець-Подільський є цілком проукраїнським західним містом в якому навіть під час Революції Гідності майже не було серйозних заворушень, і влада залишилась чинна законно обрана. Але зараз цікавить чому до цього часу в нашому місці не виконується прийнятий ще 9 квітня Верховною Радою, підписаний Президентом України 15 травня та вступивший в дію 21 травня, так званий декомунізаційний пакет законів, в якому в тому числі вимагається перейменувати вулиці та об'єкти названі в честь радянських особистостей та подій.

 

Закон вимагає завершити цей процес до 21 лютого поточного року.

 

В м. Кам'янець-Подільський є такі вулиці як Червоноармійська, Жукова та Пархоменка, мікрорайон Жовтневий, і т.д. Не хочеться заглиблюватись в історію та розкривати ці назви з точки зору історії, але людям які цікавляться ці назви можуть розповісти дуже навіть не мало цікавого про події часів СССР.

 

Невже для того щоб ці закони виконалась міською владою, потрібні якісь дії громади? Невже немає героїв або подій в честь яких варто було б, перейменувати ці вулиці? (до прикладу вул. Революції Гідності, вул. С Бандери, вул. Героїв України, або імена наших земляків які віддали своє життя за Україну на війні з східним окупантом агресором).

 

Декомунізація це важлива річ, і вона досить таки на часі!

 

З повагою Юрій. Дякую.

Назад Вперед