АНОНС:
 • Земельні аукціони
 • 0
Інформація Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів
1. Дані про земельну ділянку:
1) Земельна ділянка для розміщення торгівельних об’єктів орієнтовною площею 0,3097 га, місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, на перехресті вулиць Голосківське шосе та Нігинське шосе.
2. Умови конкурсу:
1) конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою” із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу;
2) у конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
3) конкурсна пропозиція п,ретендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях) прийняття заяв припиняється за п’ять днів до дати проведення конкурсу.
4) у разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
3. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
1) заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);
2) копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи–підприємця);
3) згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи–підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
4) копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
5) копія ліцензії та сертифікату;
6) проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
4. Строк подання конкурсної документації: до 31березня 2016 року (включно).
5. Поштова адреса, за якою подаються документи: 32300, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, кімн. 308.
6. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 08 квітня 2016 року о 14.30 год. в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1.
7. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, телефон для довідок: (03849) 5-04-12, контактна особа – Кульчицька Ірина Анатоліївна.


Директор Департаменту    М.Гурська

 • Земельні аукціони
 • 0

5 лютого 2015 року у в приміщенні адміністративної будівлі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу земельних ділянок:

 • Земельні аукціони
 • 0
14 січня 2015 року у в приміщенні адміністративної будівлі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди  земельних ділянок.
 • Земельні аукціони
 • 0
26 грудня 2014 року пройшло засідання Конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів. Засідання проводилось в приміщенні адміністративної будівлі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.
З метою участі у конкурсі у визначений термін надійшли підтвердні документи від чотирьох претендентів, а саме: Хмельницького земельно-аграрного центру «Карат», Кіровоградської аграрної біржі, Львівського приватного підприємства «Фірма «СОМГІЗ» та ДП «Чернівецький Геоінфоцентр».
Відповідно до пункту 3.2 розділу ІІI Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 р. № 579 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів по земельним ділянкам за адресою: вул. Черняхівського, 45"в"та вул. Пархоменка, 72  визнано ПП «Фірма «СОМГІЗ».

 • Земельні аукціони
 • 0
01 грудня 2014 року пройшло засідання Конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів. Засідання проводилось в приміщенні адміністративної будівлі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.
З метою участі у конкурсі у визначений термін надійшли підтвердні документи від трьох претендентів, а саме: Хмельницького земельно-аграрного центру «Карат», Кіровоградської аграрної біржі, Львівського приватного підприємства «Фірма «Сомгіз».
Відповідно до пункту 3.2 розділу ІІI Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 р. № 579 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів по земельним ділянкам за адресою: вул. Кн. Коріатовичів, 19"а" та вул. Кн. Коріатовичів, 80 визнано ПП «Фірма «Сомгіз».

 • Земельні аукціони
 • 0
Інформація Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів
1. Дані про земельні ділянки:
1) Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 85000 кв. м. (8,5000 га.), місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вулиця Черняхівського, 45"в"
2) Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 84442 кв. м. (8,4442 га.), місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський вулиця Пархоменка,72

2. Умови конкурсу:

 • Земельні аукціони
 • 0
24 жовтня 2014 року відбулося засідання Конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів. Засідання проводилось в приміщенні адміністративної будівлі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.
З метою участі у конкурсі у визначений термін надійшли підтвердні документи від чотирьох претендентів, а саме: Хмельницького земельно-аграрного центру «Карат», ТОВ ЕКФ "Власна справа”, Хмельницької регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» та ТОВ «Експертна фірма «Нива-Експрес».
Відповідно до відповідно до пункту 3.3 розділу ІІI Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 р. № 579 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель по земельним ділянкам за адресою: вул. Черняхівського, 45"в" та вул. Пархоменка, 72 визнано ТОВ Експертно-консалтингова фірма «Власна справа». • Земельні аукціони
 • 0
Інформація Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів
1. Дані про земельні ділянки:
1) Земельна ділянка для будівництва та обслуговування комерційного об’єкта орієнтовною площею 0,0500 га, місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 19 "а";
2) Земельна ділянка для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими об’єктами соцкультпобуту орієнтовною площею 0,1300 га, місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 80. "

 • Земельні аукціони
 • 0
Інформація
Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів

1. Дані про земельні ділянки:
1) Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 8,5 га, місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вул. Черняхівського, 45"в";
2) Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 8,5 га, місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вул. Пархоменка, 72.
2. Умови конкурсу:

Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem