АНОНС:
 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податків вимог Конституції  України та Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та /або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Робота податкової служби спрямована  на добровільність сплати податків. Кожний громадянин повинен добровільно сплатити свій встановлений законодавством внесок в суспільний розвиток.

 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Позитивні моменти спілкування податківців та волонтерів з громадськістюЗакінчується цьогорічна кампанія декларування доходів громадян.
З кожним роком розширюються та удосконалюються заходи, направлені на успішне проведення кампанії. Надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із резервів наповнення державного та місцевих бюджетів.
Кам’янець - Подільською ОДПІ вживається комплекс заходів з удосконалення  організації  роботи з прийому податкової декларації про майновий стан та доходи за 2015 рік. Кожний громадянин, що декларує доходи, отримує необхідні консультації та роз’яснення з актуальних  питань щодо заповнення  декларації, сплати податку або отримання податкової знижки.
Характерною ознакою цьогорічної кампанії є залучення агітаційних груп студентів – волонтерів.


 • Діяльність ОДПІ
 • 0
З метою організації якісного виконання органами Державної фіскальної служби України покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Кам’янець –Подільська ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє про режим роботи Центра обслуговування платників (далі- ЦОП) у святкові та вихідні дні, доведений ДФС України:
30 квітня 2016 року - робочий день до 15 год. 00 хв.;
2, 3 травня 2016 року - робочі дні у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 16 год. 00 хв.;
4, 5, 6, 7 травня 2016 року - робочі дні відповідно до затверджених графіків роботи ЦОП;
1, 8, 9 травня 2016 року - вихідні дні.

 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», прийнятого, кожний громадянин України має можливість отримати інформацію в межах, зазначених у цьому Законі.
Отже, Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим  Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на  доступ до публічної інформації.


 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Встановлення партнерських відносин в атмосфері довіри та поваги між податковою службою і платниками податків – найголовніше завдання сьогодення. Як же допомогти тим громадянам, які через своє скрутне становище змушені отримувати зарплату в «конвертах». Що їм потрібно робити, щоб змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату?
Ви повинні будете звернутися з письмовою заявою до працедавця з вимогами оформити з Вами трудовий договір і внести дані про прийняття на роботу в трудову книжку.

 • Діяльність ОДПІ
 • 0
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ОДПІ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ НА БАЗІ
ДП „Оздоровчий комплекс „Поділля” (смт. Сатанів)
з 13 по 15 квітня 2016 року

Лекції на тему: „Зменшення навантаження на фонд оплати праці та його вплив на легалізацію трудової зайнятості"; „Військовий збір, ПДФО, ЄСВ у  питаннях та відповідях”  - доповідач начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб   Головного управління Державної фіскальної служби у  Хмельницькій області
                                       Дзюблюк Валерій Петрович.    
Лекції на тему: „ПДВ: правильність складання податкової накладної, виправлення помилок та надання уточнюючого розрахунку до декларації з ПДВ”; „Штрафні санкції за недотримання вимог трудового законодавства. Як запобігти?” – доповідач директор аудиторської фірми „Аудит-Поділля” кандидат економічних наук  
                                               Гуменюк Антоніна Федорівна.

Організатор семінару: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІСНИЙ   ЦЕНТР У ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСТІ

Вартість семінару за одного учасника при проживанні та харчуванні:
- в однокімнатних люкс по 2 особи – 1450 грн. (з ПДВ);
- в однокімнатний люкс на одного – 1750 грн. (з ПДВ)
 

 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Використання праці незареєстрованих найманих осіб, виплата зарплати в «конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму існують в нашому суспільстві. З метою забезпечення позитивних результатів податківцями постійно проводиться роз’яснювальна робота про необхідність і переваги укладання трудових договорів і легалізації трудових відносин, а також про можливі наслідки приховування зарплати від оподаткування.
Кожен повинен усвідомити, що зарплата в «конверті», робота без офіційного працевлаштування позбавляє громадян майбутнього. Сплачені податки, збільшення надходжень до бюджету  - це розвиток інфраструктури, утримання соціально-культурної сфери та медичних закладів.
При розробці законодавства уряд застосував європейські напрацювання, посилив  контроль за дотриманням трудового законодавства. У разі ухилення від укладання трудового договору з найманим працівником юридичну особу та фізичну особу – підприємця податкові органи та прокуратура притягують до відповідальності.

 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Оперна співачка Олена Лютаревич взяла участь у декларуванні доходів отриманих у 2015 роціЇй аплодують повні глядацькі зали, вона живе сценою та культурою, за них в неї болить душа, тому вважає, що  зобов’язана внести свою фінансову частку для розвитку культури. Все це про лауреата багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів оперного мистецтва, ідейного директора фестивалю оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі», співзасновника громадської організації «СЕКВЕНЦІЯ» та клубу поціновувачів оперного мистецтва та класичної музики у місті Кам’янець-Подільському «Секвенція», співачку сопрано - Олену Іванівну Лютаревич.

 • Діяльність ОДПІ
 • 0
Державна фіскальна служба України, постійно працює над тим, аби спростити та покращити процес подання звітності в електронному вигляді. З метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звітність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів.    

Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem