АНОНС:

Фракції та групи

Фракції політичних партій

Кам’янець-Подільської міської ради
VI
І скликання

 

Фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

1

Кобильник

Василь Володимирович

30.07.1982

ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Проректор з науково-педагогічної роботи Кам-Под. національного університету ім. І. Огієнка

Голова фракції

2

Мастикаш

Андрій

Ігорович

11.08.1977

Безпартійний

ТОВ "Поділбудсервіс”, директор

Заступник голови фракції

3

Дюднєв

Артем

Михайлович

07.11.1982

Безпартійний

Директор ТзОВ «Біоенерго 2015»

Секретар

4

Бабчинський Олександр Васильович

06.05.1978

Безпартійний

Кам’янець-Подільська міська рада, директор ДЖКГ

 

5

Васильянов Дмитро

Сергійович

08.06.1956

Безпартійний

Секретар міської ради

 

6

Качуровський Анатолій

Іванович

18.05.1945

Безпартійний

Пенсіонер

 

7

Невенчан

Геннадій Володимирович

12.02.1963

Безпартійний

Директор ТзОВ магазин «Жовтневий»

 

8

Старченко Світлана Володимирівна

19.07.1964

Безпартійна

Кам’янець-Подільська міська рада, управління освіти і науки, начальник

 

Фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

1

Посітко

Михайло Володимирович

21.11.1985

ВО «Свобода»

Юрисконсульт ТДВ «Адамс»

Голова фракції

2

Бенкендорф Геннадій Данилович

13.01.1953

ВО «Свобода»

Пенсіонер

 

3

Костюкович Дмитро

Карлович

20.04.1976

ВО «Свобода»

Приватний підприємець

 

4

Мазій

Олена

Миколаївна

29.09.1953

ВО «Свобода»

Приватний підприємець

 

5

Микуляк

Іван

Михайлович

04.01.1956

ВО «Свобода»

Директор підприємства «МІКАМ»

 

6

Яриновський Юрій

Леонідович

08.05.1960

ВО «Свобода»

Приватний підприємець

 

Фракція політичної партії ВО «Батьківщина»

 

1

Ткач

Олег

Васильович

16.07.1973

ВО «Батьківщина»

Завідувач кафедри ПДАТУ

Голова фракції

2

Жильчук Олександр Борисович

05.10.1973

ВО «Батьківщина»

Приватний підприємець

Заступник голови фракції

3

Ткачук

Олександр Анатолійович

24.09.1961

ВО «Батьківщина»

Голова ОСББ «Будівельник-2006»

Секретар

4

Бойко

Андрій Анатолійович

25.08.1978

ВО «Батьківщина»

Директор ТОВ «БС Трейд Груп»

 

5

Розбам

Микола

Нюсевич

24.05.1946

ВО «Батьківщина»

Пенсіонер

 

6

Чистяков

Анатолій

Євгенович

14.08.1957

ВО «Батьківщина»

Пенсіонер

 

Фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

1

Дюднєв

Андрій

Михайлович

29.10.1981

ПП «УКРОП»

Голова партійного осередку партії «УКРОП»

Голова фракції

2

Наглюк

Юлія

Вікторівна

11.02.1987

ПП «УКРОП»

Вихователь ГПД у СЗОШ №5, вчитель у Кам’янець-Подільському ліцеї з ПВФП

3

Полатайко Олександр Миколайович

03.01.1987

ПП «УКРОП»

Приватний підприємець

 

Фракція політичної партії «Відродження»

 

1

Слободян

Валерій Анатолійович

20.01.1960

ПП «Відродження»

ТзОВ «Дан-сервіс», директор

Голова фракції

2

Шуханов

Микола

Макарович

29.05.1959

Безпартійний

Лікар загальної практики сімейної медицини

Заступник голови фракції

Фракція політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

1

Гурома

Анатолій Степанович

29.08.1968

ПП «Радикальна партія Олега Ляшка»

Приватний підприємець

Голова фракції

2

Савчук

Наталії

Федорівни

08.12.1969

Безпартійна

Апарат ВРУ, помічник-консультант

3

Гурома

Степан Анатолійович

23.02.1995

ПП «Радикальна партія Олега Ляшка»

Студент ПДАТУ

Фракція політичної партії «За конкретні справи»

1

Конюшенко Андрій Олександрович

21.11.1974

ПП «За конкретні справи»

Директор ПП «Будкомплект»

Голова фракції

2

Чинчик

Олександр Сергійович

06.10.1978

ПП «За конкретні справи»

Доцент ПДАТУ

3

Костинюк Володимир Володимирович

21.02.1979

ПП «За конкретні справи»

Тренер-викладач з вільної боротьби ДЮСШ № 2

Фракція політичної партії «Народна партія»

1

Цвігун

Борис

Ярославович

21.02.1960

ПП «Народна партія»

Міська поліклініка № 1, головний лікар

Голова фракції

2

Пливанюк

Юрій

Васильович

27.03.1961

ПП «Народна партія»

Кам’янець-Подільська міська рада, управління охорони здоров’я, начальник

 

 


Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem