АНОНС:
 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0

Житомирське вище професійне училище-інтернат - навчальний заклад, який за 45 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними можливостями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах, в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, свої уподобання.

Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе і адаптуватися в житті.

За час навчання за учнями зберігається пенсія, надається стипендія.

 


 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Колективний договір є актом локального регулювання, який конкретизує відносини між власником або уповноваженим ним органом і колективом найманих працівників з питань економічного та соціального розвитку з урахуванням специфічних умов окремого підприємства, установи, організації. Він укладається з метою регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин шляхом фіксації волі сторін, визначеної в процесі проведення переговорів.
Головною метою при укладенні колективного договору слід вважати забезпечення реалізації найманими працівниками своїх прав та інтересів. З іншої сторони також захищає інтереси роботодавця.

 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Проведено семінар-нараду11 червня 2015 року в Кам’янець-Подільському парку відпочинку по вул. Шевченка головним державним інспектором відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, транспорті та зв’язку управління Державної служби з питань праці в Хмельницькій області Сергієм Геруком, за участю начальника відділу соціально-трудових відносин Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради Косташ Тетяни, заступника начальника відділу Кузнецової Ірини та страхового експерта з охорони праці Кам’янець-Подільського ВВДФССНВВ Олега Антошківа проведено семінар-нараду на предмет дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації атракціонної техніки, яка відноситься до об’єктів підвищеної небезпеки, а саме: «Оглядове колесо», атракціони «Ромашка», «Гусениця»,  «Сальто», механічний батут та автодром.


 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року  №509  «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» за отриманням довідки про взяття на облік до Департаменту соціального захисту населення, станом на 7 травня 2015 року, звернулось 631 особа (447-дорослі, 184-діти), які складають 348 сім’ї.

 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Житомирське вище професійне училище-інтернат - навчальний заклад, який за 45 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними можливостями, оголошує набір студентів.
Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах, в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.
Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, свої уподобання.
Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе і адаптуватися в житті.
За час навчання за учнями зберігається пенсія, надається стипендія.


 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15 вересня 2014 № 252 введено в дію державні будівельні норми України КОТЕЛЬНІ (ДБН В.2.5-77:2014). Втрачає чинність на території України СНиП ІІ-35-76 «Котельные установки».
Ці Норми встановлюють вимоги проектування при новому будівництві, реконструкції, капітальному ремонті та технічному переоснащенні існуючих котелень (котельних установок) незалежно від їх продуктивності з паровими, водогрійними і пароводогрійними котлами, теплогенераторами з надлишковим тиском пари не більше ніж 3,9 МПа, температурою води не вище ніж 200 °С. Норми не поширюються на проектування котелень теплових електростанцій, пересувних котелень, електрокотелень, котелень з котлами-утилізаторами, котлами з високотемпературними органічними теплоносіями та іншими енерготехнологічними котлами, котелень з котлами, теплогенераторами, на які не поширюються вимоги НПАОП 0.00-1.26, продуктивністю до 0,2 МВт включно.
 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Відповідно до пункту 4 Закон України  № 76-VІІІ від 28 грудня 2014 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України.
Дана норма закону набирає чинності з 1 січня 2015 року.
В зв’язку з цим громадяни, які мають подвійний статус, як інваліда війни, учасника бойових дій і особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи мають право вибору користуватися пільгами та компенсаціями відповідно до одного із законів України.
Також повідомляємо, що Міністерством соціальної політики України  розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї», який буде запроваджено з 1 липня 2015 року

 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (селище Лютіж Вишгородського району Київської області) (далі – Центр) є державною соціальною установою Міністерства соціальної політики України, що здійснює професійне навчання осіб з інвалідністю за  робітничими професіями:
Бджоляр 4 розряду
Вишивальник 3 розряду
Взуттьовик з ремонту взуття 3 розряду
Манікюрник
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Оператор комп’ютерного набору II категорії
Перукар (перукар-модельєр)
Секретар керівника
Слюсар з ремонту автомобілів 1-3 розряду
Швачка 2 розряду
До Центру приймаються громадяни України  із числа дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів І-ІІІ груп, які не досягли пенсійного віку, які виявили бажання здобути професійно-технічну освіту та:
- постійно проживають на території України і перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, а також за висновком МСЕК (ЛКК) потребують професійної реабілітації;
- не мають  протипоказань для навчання та роботи за робітничими професіями, за якими здійснюється професійна реабілітація у Центрі;
- мають освітній рівень, достатній для оволодіння відповідними робітничими професіями.
До Центру не приймаються особи, стан здоров’я, фізичні й сенсорні вади яких унеможливлюють їх навчання та з медичними протипоказаннями:
- гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;
- венеричні захворювання;
 - часті судомні напади та їх еквіваленти;
-  усі інші захворювання в гострій, підгострій та заразній формах;
- низький реабілітаційний потенціал.
Для отримання направлення до Центру, особам з обмеженими фізичними можливостями необхідно звернутися до Департаменту соціального захисту населення (вул. Шевченка, 26, каб. 21, тел. 50426, 91195) та подати наступні документи:

 • Матеріали з питань соцзахисту
 • 0
З прийняттям Закону України  28.12.2014 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»  внесено зміни до Закону України  «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі Закон).
Статтю 2  Закону, яка визначала категорії зон радіоактивно забруднених територій - виключено.
Пункт 2 частини 1 статті 21  Закону – виключено, яким надавалося громадянам,                віднесеним до категорії 2, першочергове щорічне безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок шляхом надання  щорічної  грошової  допомоги  для  компенсації   вартості путівок.
У статті 22 пункти 2 і 13 частини першої виключено,  яким були встановлені компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 3 та особам,   які   постійно  проживали  до  відселення  чи самостійного  переселення  або  постійно працюють на території зон відчуження,   безумовного    (обов'язкового)    і    гарантованого добровільного відселення, за умови, що вони станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали в зоні  безумовного  (обов'язкового) відселення   не   менше   двох   років,  а  в  зоні  гарантованого добровільного відселення - не менше трьох років,  в частині забезпечення  пільговими санаторно-курортними путівками, компенсації щорічної допомоги.
Доповнити статтю 22 частиною третьою такого змісту: «Установити, що пільги, передбачені пунктом 1 частини першої та частиною другою цієї статті в частині пільг, передбачених пунктами 1, 2, 11 статті 20, пунктом 14 частини першої цієї статті, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".
Статтю 23 Закону виключено, якою було надано  компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 4.
Статтю 24 доповнити частиною другою такого змісту: "Установити, що пільги, передбачені пунктом 1 статті 20, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України».

Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem