АНОНС:

Пізнаємо Україну разом

  • 2-02-2016
  • 355
  • 0
  • Новини
29-31 січня  в Кам’янці-Подільському  проходив триденний семінар-тренінг для переможців конкурсу «Пізнаємо Україну разом». Це була  учнівська молодь з п’яти міст України – Києва, Чернігова, Слов’янська, Артемівська, Вижниці.   Мета конкурсу, семінару-тренінгу - подолання і трансформація стереотипних уявлень щодо відмінностей регіонів.
Ці заходи ініційовані групою вчителів та викладачів у співпраці з громадською організацією «Спілка Української молоді в Україні» та Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу».
У роботі семінару-тренінгу взяли активну участь представники міської ради старшокласників  «Нова Генерація Лідерів», лідери НВК№ 13.
29 січня в НВК № 13 проведено цикл тренінгів «Що таке команда?», «Долаємо стереотипи»; дискусія «Що таке патріотизм для сучасної молоді ?» .
Учні презентували свій навчальний заклад, розповіли про реалізацію міжнародних проектів спільно з Польщею, Словаччиною.
Мандруючи містом,  гості пізнавали його, збирали відеоматеріал для промо-ролика «Кам’янець-Подільський очима молоді України».
Для учасників семінару-тренінгу  проведено майстер-клас «Стріт фото», заняття «Створюємо композицію разом». Цікавою була робота в командах над сюжетом відеоролику «Кам’янець-Подільський очима молоді України».
Координатор проекту «Пізнаємо Україну разом» Оксана Данилова, голова Чернігівського обласного осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» Ірина Бабчук висловили щирі слова  подяки за гостинність і нагородили  подякою управління освіти і науки  міста та колектив НВК №  13.    
Для дітей різних регіонів нашої країни робота над промо-роликом  «Кам’янець-Подільський очима молоді України»  -  плідне спілкування, пізнання своєї країни, це переконання в тому, що  всі діти  у своїх прагненнях єдині . Вони хочуть жити у мирі, навчатися, працювати , радіти життю і для цього немає кордонів.
Пізнаємо Україну разомПізнаємо Україну разом
Пізнаємо Україну разомПізнаємо Україну разом
Пізнаємо Україну разомПізнаємо Україну разом
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem