АНОНС:

Прийшли. Презентували. Перемогли

  • 18-03-2016
  • 399
  • 0
  • Новини
Прийшли. Презентували. ПеремоглиЗ метою промоції інвестиційного потенціалу та залучення до міста стратегічних інвесторів 17 березня 2016 року Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста взято участь в 35-тій Масштабній «Битві Стартапів», яка організована міжнародною Інвестиційною платформою Startup.Network. Такий захід проводиться з метою сприяння починаючим підприємцям в оцінці готовності та інвестиційної привабливості їх проектів, а також в отриманні інвестиційних пропозицій. Варто зазначити, що за час роботи Інвестиційної платформи вперше в «Битві Стартапів» взяли участь представники муніципалитету.
Протягом п'яти раундів 11 учасників, презентували свої цікаві та амбітні проекти з різних галузей економіки, билися між собою за звання кращого, увагу інвесторів та партнерів.
За результатами голосування експертів і гостей заходу переможцями 35-тої Битви Стартапів стали проекти Lit Era і Канатна дорога (м.Камянець-Подільський). Окрім того, одним із експертів, директором всеукраїнського БІЗНЕС-форуму, Дніпропетровського управління з розвитку підприємництва Олексієм Жабським презентовано місту сертифікат на безкоштовну зйомку промо роліка про інвестиційну привабливість міста та подальша його промоція в Україні, Польщі та Чехії.
Про те, що презентація інвестиційного проекту пройшла більш ніж успішно, свідчив жвавий інтерес гостей та експертів заходу Отож, Департамент економіки готується взяти участь в Великому Весняному Фіналі Битви Стартапів, який відбудеться 14 квітня.

 Директор Департаменту
економіки та розвитку
інфраструктури міста
М.Гурська
 
 Прийшли. Презентували. ПеремоглиПрийшли. Презентували. Перемогли
Прийшли. Презентували. Перемогли
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem