АНОНС:

До Польщі на відпочинок знову поїдуть діти з Кам’янця

  • 18-05-2016
  • 242
  • 0
  • Новини
До Польщі на відпочинок знову поїдуть діти з Кам’янцяЗавдяки перемовинам міського голови Михайла Сімашкевича із  керівництвом Гміни Тарново Подгурне,  уже вдруге діти сімей учасників АТО поїдуть відпочивати до Польщі.
Упродовж двох тижнів 45 кам’янецьких дітей відпочиватимуть в таборі «Val di Sole» («Долині сонця»). Там їм проводитимуть різноманітні екскурсії, майстер-класи, організовуватимуть поїздки в зоопарк, аквапарк, музеї. Дітей із Кам’янця-Подільського супроводжуватимуть педагоги та лікар.
Поки що на поїздку записалося  26 дітей. Аби детальніше поінформувати батьків щодо всіх нюансів подорожі, із родинами учасників АТО поспілкувався від імені мера його заступник Вадим Савчук.
Він повідомив, що за наявності більшої кількості охочих, перевага надаватиметься тим дітям, котрі ще не були в Польщі. Транспортні витрати бере на себе міська рада.
Важливо також подати документи в стислі терміни – до 5 червня. Це – закордонний паспорт дитини, свідоцтво про народження дитини, паспорти батьків, доручення від обох батьків на виїзд за кордон, фотографії та довідка з місця навчання дитини.
За детальною інформацією звертайтеся в кабінет 407 Кам’янець-Подільської міської ради або тел. 5-07-31; e-mail: umzt.kp@gmail.com.
До Польщі на відпочинок знову поїдуть діти з Кам’янцяДо Польщі на відпочинок знову поїдуть діти з Кам’янця
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem