АНОНС:

ПТУ отримає замовлення від підприємств

  • 18-05-2016
  • 689
  • 0
  • Новини
ПТУ отримає замовлення від підприємств На початку року держава зробила несподіваний крок – відмовилася від фінансування закладів профтехосвіти. З січня 2016, відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2016 рік», видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних закладах освіти, які розташовані у містах обласного значення, передані на утримання відповідних місцевих бюджетів. Питання обіцяли вирішити, але остаточну  крапку над "і” досі не поставлено, тому фінансування профтехосвіти лягло на плечі міста, а це кошти на десятки мільйонів гривень. При цьому, у закладі навчається 1200 студентів, однак тільки шоста частина з них – кам’янчани.
Цьогоріч на ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» всього передбачено 9 млн 514 тис. грн. З них 5 млн 636 тис. грн – з Держбюджету, 1 млн 256 тис. грн – обласного бюджету, решта – 2 млн 622 тис. грн – місцевого.
Планує долучити до вирішення  проблеми міська влада підприємців, яким запропонували  надати пропозиції щодо необхідної їм кількості робітничих кадрів, яких би готували на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».
Спільна нарада підприємців із представниками міської влади та керівництвом закладу профтехосвіти  відбулася 17 травня.
«Маємо 49 ліцензованих професій робітничих напрямків. Тому ми готові співпрацювати як з державними, так і регіональними замовленнями», - переконує директор ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Михайло Рущак». «В першу чергу зацікавленими мають бути керівники підприємств. Адже їм потрібні хороші спеціалісти», - наголосив перший заступник міського голови Григорій Горшунов.
За підсумками обговорень, вирішено доручити відповідним департаментам міської ради підготувати офіційні запити керівникам підприємств та ФОП різних галузей щодо необхідності підготовки в професійно-технічних закладах освіти міста робітничих кадрів для місцевого ринку праці.  Присутні на зустрічі суб’єкти господарської діяльності взяли зобов’язання підготувати перелік основних професій з кількістю необхідних фахівців на три роки, які може готувати ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».    

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem