АНОНС:

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  • 14-02-2013
  • 889
  • 0
  • Новини

Чотирнадцятого лютого відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено сорок сім питань. Розгляд п’яти з них, зокрема – про зміни руху на автобусних маршрутах міста - перенесено на наступне засідання.

Інші ж рішення члени виконавчого комітету прийняли одноголосно. Більшість з них стосувалась поточних питань життєдіяльності міської громади: надання матеріальної допомоги на поховання, продовження договорів оренди приміщень комунальної власності, надання дозволів на встановлення тимчасових споруд в окремих частинах міста та інш.

Активно обговорювалось питання про погодження плану капітального та поточного ремонтів автошляхів міста, дворових проїздів та тротуарів. Попри те, що кількість коштів, виділених на ці роботи у 2013 році менша, ніж у минулому, упродовж року це питання переглядатиметься і фінансування ще коригуватимуть.

Як зазначив заступник міського голови Сергій Бабій, у поточному році окрім ямкового ремонту доріг, заплановано укласти плитку на вул. Огієнка.

Питанням про визначення порядку покарання у виді громадських робіт у 2013 році запропонувала до розгляду голова спостережної комісії, керуючий справами виконавчого комітету Валентина Стельмах. Вона зазначила, що у цьому році громадські роботи засуджені та правопорушники виконуватимуть на тих підприємствах, що й в минулому.
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem