АНОНС:

Відбулося засідання виконавчого комітету

  • 16-08-2013
  • 761
  • 0
  • Новини
Відбулося засідання виконавчого комітету16 серпня у міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на порядок денний якого було винесено 19 питань.
Члени виконавчого комітету одноголосно проголосували за наступні питання: надання матеріальної допомоги, затвердження Плану заходів із забезпечення збереження пам’яток архітектури м. Кам’янця-Подільського, погодження меж територій пам’яток архітектури та режиму їх використання у місті, про надання адрес нежитловим приміщенням, та інші.
Розглянули на засіданні і питання щодо погодження проекту рішення сесії міської ради "Про виконання статті "Популяризація міста” Комплексної програми розвитку туристичної галузі міста Кам’янця-Подільського на 2005-2015 роки за 2013 рік”.
Як повідомила директор департаменту гуманітарної політики Альона Леонідівна Кузема,  цьогоріч на популяризацію міста, зокрема на виготовлення друкованої інформаційної продукції, придбання сувенірів для офіційних делегацій, участь у туристичних виставках було виділено бюджетних коштів 25 тис. грн..
Допомогу в популяризації міста надали і спонсори та представники готельного бізнесу міста.
Як стало відомо під час засідання виконавчого комітету, кількість іноземних туристів, які відвідали Кам’янець-Подільський за перше півріччя 2013 року збільшилась.
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem