АНОНС:

Відбулося засідання виконавчого комітету

  • 22-08-2013
  • 957
  • 0
  • Новини
Відбулося засідання виконавчого комітету22 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.

Згідно порядку денного члени виконкому розглянули двадцять три питання, серед яких: про надання матеріальної допомоги, про затвердження звітів оцінки майна комунальної власності нежитлових приміщень, про надання адреси земельним ділянкам, тощо.

Також із питанням про затвердження протоколу засідання по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам від 2 серпня 2013 року доповів головний спеціаліст-юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи Департаменту правового супроводу та контролю Олег Ігорович Мєлєкєсцев.

У зв’язку з тим, що на території міста ПП "МЕДИК” використовує земельну ділянку без правовстановлюючих документів та використовує її безоплатно в той час, як власником є Кам’янець-Подільська міська рада, вказане підприємство відповідно до "Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам” має відшкодувати збитки власнику землі.

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem