АНОНС:

11-му окремому понтонно-мостовому батальйону – 1 рік

  • 3-09-2013
  • 1042
  • 0
  • Новини
11-му окремому понтонно-мостовому батальйону – 1 рікКам’янець-Подільський відомий далеко за межами Хмельницької області як місто, де виховують та загартовують справжніх патріотів, у тому числі й військових.
Рівно рік тому 3 вересня у відповідності до Директиви Міністра оборони України було створено 11 окремий понтонно-мостовий батальйон. Він і став правонаступником факультету військової підготовки. Наразі в місті проживає чимало військових, які й сьогодні продовжують нести службу та ті, хто самовіддано захищав інтереси та права інших держав, виконуючи миротворчу функцію.
Військовослужбовці міста є надійною опорою та підтримкою для населення в разі виникнення непередбачуваних ситуацій та надзвичайних пригод, які потребують негайного вирішення.
«Сьогодні, 11 окремий понтонно-мостовий батальйон – це згуртований, висококваліфікований, грамотний колектив, який нараховує близько трьох з половиною сотень особового складу. Серед них досвідчені офіцери, командири та вихователі, висококваліфіковані військовослужбовці за контрактом, працівники Збройних сил України» - зазначив у своєму виступі Олександр Паровий командир батальйону.
Завітав на святкові урочистості заступник міського голови Василь Олександрович Сукач. Він привітав присутніх від імені міського голови Михайла Сімашкевича та депутата Верховної ради Володимира Мельниченка: "Шановні військовослужбовці,  вітаю вас зі святом. Ви демонструєте високу професійну майстерність, відповідальність і витримку, вірність присязі та військовому обов’язку, забезпечуєте високу бойову та мобілізаційну готовність. Ваша праця є неоціненною та необхідною, адже незважаючи на час доби, пору року, сніг, чи дощ, ви чесно і самовіддано виконуєте покладені на вас обов’язки, аби вчасно допомогти людям. Бажаю вам усім міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку, а також успіхів у благородній справі служіння українському народові”.
Слово також  мали начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, голова Ради ветеранів Леонтій Рогаль.
Завершилися урочистості святковим концертом.
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem