АНОНС:

Відбувся Чемпіонат міста з шашок

  • 17-10-2013
  • 747
  • 0
  • Новини
Відбувся Чемпіонат міста з шашокДобре знайома всім нам із дитинства захоплююча і цікава гра в настільні шашки, і сьогодні подобається дітям та дорослим. Розвиваючи ерудицію, увагу і пам'ять, шашки разом із шахами впевнено тримають першість серед сучасних ігор.
16 жовтня за підтримки міського голови Михайла Євстафійовича Сімашкевича та народного депутата України Володимира Володимировича Мельниченка в приміщенні шахово-шашкового клубу «Гросмейстер» відбувся Чемпіонат міста з шашок серед школярів. Цей рік став рекордним для міського Чемпіонату: участь у змаганнях взяло 18 команд юних спортсменів.
Упродовж декількох років першість отримували шашкісти гімназії, та цього разу фортуна була на боці учнів міського ліцею, які і стали цьогорічними Чемпіонами міста з шашок.
Головний приз – статуетку богині перемоги «Ніки» переможцям вручив радник міського голови, Голова Спортивної Ради міста Сергій Сергійович Кротік.
У своєму вітальному слові він наголосив, що всі види спорту, які культивуються в нашому місті, підтримуватимуться міською владою і поза увагою Спортивної Ради не залишиться жоден спортсмен міста.
Відбувся Чемпіонат міста з шашок
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem