АНОНС:

День молоді 2012

  • 19-06-2012
  • 1225
  • 0
  • Молодіжна політика
Департаментом гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, під патронатом депутата обласної ради Мельниченко В.В.,  за підтримки міського голови Сімашкевича М.Є. та депутата міської ради Слободяна В.А., за участю молодіжних громадських об’єднань – МГО «Молодіжний Парламент», МГО «Ursus» організовується та проводиться 24 червня в міському парку ім. Шевченка («Клітка») молодіжно-розважальна програма до Дня молоді.
Насичена розважальна програма починається з 14 00.  Молодіжно-розважальна програму «Молодь - 2012» триватиме до 18 00. Це і музичний мікс «Джаз-релакс»; майстер клас зі скрапбукінгу - виставка «Скрапбукінг»; відкритий чемпіонат з настільного тенісу на приз міського голови; футбольний фрістайл «Євро 2012»; змагання з армреслінгу; танцювальний майстер-клас аніматорів «Танцюють всі»; показові виступи команд WokrOut; караоке «Ми шукаємо ТАЛАНТ»;
О 18 00 відбудеться офіційне відкриття Дня молоді. Під час якого молодь привітає міський голова та нагородить почесними грамотами активні молодіжні громадські організації та волонтерів міста. А з 18 30 – 22 00 – молодіжний концерт та дискотека «Сейшин - 2012».
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem