АНОНС:
 • Новини АТО
 • 0
До уваги учасників АТОЗ двадцять третього травня по двадцять третє червня у Кам’янці-Подільському проводитиметься місячник "Дні здоров’я” для учасників антитерористисної операції.
Запрошуються учасники АТО та члени їх родин на обстеження до дільничних (сімейних) лікарів, які ведуть прийом в амбулаторіях сімейної медицини за місцем їх проживання. • Новини АТО
 • 0
Напередодні Великодня військові отримають гостинці від кам’янчанНа Великодні свята наші військові, виконуючи свій обов’язок за сотні кілометрів від дому, не мали можливості бути поруч із рідними. Щоб хлопці відчули атмосферу свята, від кам’янецької громади на Паску радник міського голови Володимир Хмелюк та голова громадської організації Павло Василенко відвезли на Схід українським захисникам гостинці.
Впродовж місяця всі охочі долучалися до оголошеної міським головою акції "Великоднє тепло”, збираючи продукти для військових. Усе, що зібрали кам’янчани, хлопці отримали.
У рідне місто вони передали найщиріші бажання та подяку за те, що їх пам’ятають і підтримують навіть за сотні кілометрів від дому.
Щиро вдячні усім – дітям, батькам, кожному мешканцю міста, який долучився до акції.

 • Новини АТО
 • 0
Писанки воїнам від переселенцівТрадиційно, щороку до Великодніх свят усі пишуть писанки. За народними повір’ями писанки були джерелом родючості землі, всіляких щедрот, багатства, запобігали різним напастям, захищали від стихійного лиха.
Проте, не кожен знає про таку традицію і не кожен вміє це робити. Саме з цією метою працівники міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провели майстер-клас для вимушених переселенців. Викладачі та студенти закладу продемонстрували  різні техніки розпису,  представили символіку та надали усі необхідні інструменти для виготовлення писанок. Щоб учасники занурились у Великодню  атмосферу та змогли поринути у таїнство Пасхи, під час проведення майстер-класу горіли свічки, звучали українські пісні.

 • Новини АТО
 • 0
Напередодні Великодня військові отримають гостинці від кам’янчанДвадцять восьмого квітня кам’янчани від’їхали на Схід, аби передати гостинці військовим напередодні найбільшого християнського свята – Великодня.  
Упродовж місяця громада міста долучалася до оголошеної міським головою акції "Великоднє тепло”, збираючи продукти для наших захисників. Уся зібрана допомога уже поїхала на передову.

 • Новини АТО
 • 0
Меморіальну дошку відкриють Сергію Мелимуці Пам’ятний знак на честь загиблого в зоні АТО  встановлять на фасаді СЗОШ  №5 27 квітня о 14.00 годині.
Нагадаємо, що загинув Сергій Мелимука в липні 2015 року.

 • Новини АТО
 • 0
Великоднє теплоУ Кам’янці-Подільському продовжується акція "Великоднє тепло”.  Нагадуємо, що 23 квітня, у день відкриття туристичного сезону, на площі Польський ринок  буде встановлено мега-кошик. У корзину всі охочі зможуть поставити продукти, які будуть напередодні Пасхи передані військовим у зону АТО.
Долучилися до акції освітяни міста, навчальні та позашкільні заклади, працівники соціального захисту, територіальних центрів. Департамент гуманітарної політики міської ради передав гостинці військовим від працівників закладів культури (початкових спеціалізованих мистецьких шкіл, міського Будинку культури, Централізованої бібліотечної системи, Музею), Об’єднання підліткових клубів та студентської молоді міста.

 • Новини АТО
 • 0
Кам’янець-Подільський міський центр зайнятості інформує28 березня в Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості проведено тематичний семінар для військовослужбовців. Метою проведення семінару є надання соціально-психологічної допомоги військовослужбовцям демобілізованих із зони  АТО, надання інформації про актуальні вакансії регіону, допомога у виборі та зміні професії, надання правової допомоги з питань працевлаштування, отримання допомоги по безробіттю, консультації щодо  працевлаштування на громадські роботи, ознайомлення із законодавством у сфері праці та зайнятості. Учасниками тематичного семінару стали 20 осіб з числа безробітних військовослужбовців демобілізованих із зони АТО та осіб звільнених з МВС. Соціальними партнерами центру зайнятості виступили старший офіцер міськрайонного військового комісаріату Бартиш Д.В., фахівець міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Поліщук В.А., тимчасово в.о. заступника командира в\ч А 2738 по роботі з особовим складом майор Веретко І.В.

 • Новини АТО
 • 0
Кам’янець попрощався зі своїм Героєм Андрієм КухаремСьогодні кам’янчани попрощалися із загиблим на Сході Андрієм Кухарем. Поховають військовослужбовця 18 березня у селі Кугаївці, де він народився.
Прийшли віддати шану Герою рідні, друзі, представники міської ради, військовослужбовці, колеги-побратими. З оберемками квітів та на колінах громада міста, не стримуючи сліз, провела двадцятивосьмирічного капітана.
Від Будинку  офіцерів до військової частини, де він служив, тіло Андрія пронесли його бойові побратими. В молодого капітана залишилося двоє маленьких діток.

 • Новини АТО
 • 0
Прощання з Андрієм Кухарем переноситься на 10 годинуСьогодні, 17 березня, о 10.00 годині в Будинку офіцерів відбудеться прощання із загиблим бійцем Андрієм Кухарем.   О 10.30 його тіло відвезуть у Кугаївці, де поховають завтра.

Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem