АНОНС:

Звернення

  • 9-02-2016
  • 350
  • 0
  • Звернення міської ради
Голові Національної поліції України
Хатії Деканоідзе

Голові Атестаційної апеляційної  комісії Західного регіону
Шпаку С.М.

Звернення
 
Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, як представники територіальної громади міста звертаємося до Вас щодо ситуації, яка склалась із Кам’янець-Подільським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
Ми повністю підтримуємо реформи, які здійснюються в нашій державі і вважаємо, що вони необхідні.
Для підвищення кваліфікації та навчання спеціалістів, які б професійно і якісно виконували покладені на них обов’язки потрібен час.
Атестаційна комісія, до складу якої увійшли представники від громадськості міста, що не є лідерами громадської думки та не користуються авторитетом серед кам’янчан, позбавила права працювати в правоохоронних органах багатьох справжніх фахівців, відданих своїй справі.
На даний момент старий склад правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського не атестовано, а новий склад ще не сформовано. Місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації і загрожує безпеці та життю його мешканців.
Тому, звертаємось до Вас з проханням переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільського.


Підтримано 7 (позачерговою)
сесією Кам’янець-Подільської
міської ради VІІ скликання
09 лютого 2016 року
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem