АНОНС:

Звернення

  • 6-04-2016
  • 235
  • 0
  • Звернення міської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 10 сесії міської ради

29.03.2016 № 331/10

Звернення

Міська влада Кам’янця-Подільського в управлінні міським господарством завжди координує свою роботу у напрямку розвитку міста, забезпечення якісної соціальної політики та благ територіальної громади. Щорічно такі наміри відображаються у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Місто Кам’янець-Подільський є туристичним центром, яке знане за кордоном. На його території знаходяться Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», Стара фортеця (переможець Всеукраїнського конкурсу «Сім Чудес України»), національна пам’ятка природи «Смотрицький каньйон» (переможець конкурсу «Сім природних чудес України»). Крім того, на території міста є ще багато інших пам’яток культури.

На балансі навчального закладу Кам’янець-Подільського індустріального коледжу знаходиться незавершена будівництвом будівля спортивного комплексу загальною площею 1600 м. кв.

Будівництво розпочато у 1986 році, виконано будівельних робіт орієнтовно на той період часу близько 70-80%.

З 1991 року через відсутність коштів та фінансування з Міністерства освіти та науки будівництво припинено. За ці роки будівля руйнується, враховуючи її недобудову та кліматичні умови, є загроза повного руйнування.

До виконавчого комітету міської ради надійшло звернення директора ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» М. Недошитка про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність міста будівлі спортивного комплексу загальною площею 1600 м2.. З метою добудови та подальшого використання об’єкту за цільовим призначенням на умовах спільного використання: проведення занять з фізичного виховання зі студентами коледжу (перша половина дня), функціонування дитячої спортивно-юнацької школи (друга половина дня) міська влада готова прийняти на баланс вищезазначену будівлю.

Враховуючи вищевикладене, депутати Кам’янець-Подільської міської ради VIІ скликання, звертаються до Вас з проханням передати з державної у комунальну власність міста будівлі спортивного комплексу загальною площею 1600 м2Державного вищого навчального закладу «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж».

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                                              М. Сімашкевич

 

та депутати Кам’янець-Подільської міської ради

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem