АНОНС:

Звернення

  • 6-04-2016
  • 252
  • 0
  • Звернення міської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 10 сесії міської ради

29.03.2016 № 332/10

 

Хмельницька обласна державна адміністрація

 

Хмельницька обласна рада

 

Звернення

 

Кам’янець-Подільська міська рада звертається до Вас щодо розгляду питання про можливість викупу пакету акцій ПАТ «Хмельницькобленерго».

В умовах військового конфлікту, економічної кризи, знецінення гривні, обленерго, як природніх монополістів з енергозабезпечення населення, необхідно взяти під контроль місцевим громадам. Адже сьогодні власники обленерго практично безконтрольні в нарахуванні обсягів спожитої енергії абонентам та впливають на формування тарифів.

У зв’язку з приватизацією ПАТ «Хмельницькобленерго» у громади міста виникає занепокоєння щодо ситуації, яка склалась навколо продажу стратегічно важливих державних підприємств.

Потенціальні покупці при приватизації стратегічних державних підприємств прагнуть лише самозбагачення, не вкладаючи інвестицій в оновлення та технічне оснащення цих підприємств. В той же час, поза увагою залишаються потреби громади у безперебійному та контрольованому енергопостачанні.

Відповідно до пункту 32 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надання згоди на передачу об’єктів з держаної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст та прийняття рішень про передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебувають в управлінні районних, обласних рад у державну власність, а також щодо придбання об’єктів державної власності є виключними повноваженнями обласної ради.

Враховуючи викладене, звертаємось до Хмельницької обласної державної адміністрації та депутатів Хмельницької обласної ради винайти можливість викупити пакет акцій ПАТ «Хмельницькобленерго» за кошти громад Хмельниччини.

Такий крок утвердить принцип спроможності громад та надасть можливість реального впливу на процес стабільного та якісного постачання електроенергії споживачам. Глибоко переконані, що громади області зможуть ефективно використовувати потенціал стратегічних підприємств в інтересах мешканців Хмельниччини.

Сподіваємося на розуміння та підтримку.

 

 

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                                          М. Сімашкевич

 

 

та депутати Кам’янець-Подільської міської ради

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 10 днів з моменту публікації.
Навігація
Кам'янецька Петиція
lorem